Hakkımızda

SES AMBALAJ  karton çanta faaliyetine  1992 yılında başladı. İlk etapta İzmir pazarında faaliyet gösteren firmamız yakın zamanda ege bölgesi ve ardından tüm Türkiye’ye yayıldı. Şuan Türkiye’nin en iddalı firmalarından biri olan SES AMBALAJ kendini durmadan yeniliyor . Bu zorlu serüvenimizde yanımızda olduğunuz ve bize güvendiğiniz için sonsuz teşekkürler.

Her zaman en uygun fiyat ve en kaliteli ürün politikasıyla SES AMBALAJ yeni yüzüyle hizmetinizde. SES AMBALAJ olarak her zaman sizlere en iyi hizmeti vermek için caba sarfettik ve karşılığını alıyoruz . Siz değerli müşterilerimizle daha iyi iletişime geçebilmek için web sitemizi oluşturduk. Web sitemiz üzerinden bizle temasa geçebilir, firmamız ile ilgili yorum ve eleştirilerinizi bize iletebilirsiniz.

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede ambalaj sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

SES AMBALAJ’IN  değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Karton çanta üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan SES AMBALAJ, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Hemen Ara